Jak na problémy se spánkem

07.11.2017


Otec bez prášku na spaní nedokázal usnout, vlastně se ani o to už ani nepokoušel. Působilo mu to velké problémy, o vedlejších účincích léků na spaní se asi nemusím rozepisovat více. Začala jsem pro něj tvořit bylinkové přípravky....pokud možno co nejsnadnější na užívání. V tu samou dobu má milá kamarádka a velká učitelka Lucie Uhlířová přišla s nápadem umožnit účastníkům jejích kurzů kraniosakrální jógy, aby se i doma dokázali dostat do klidu a uvolnění, naučili se ty správné techniky a vyrobili si speciální pomůcku, která se vkládá pod hlavu - klidový bod. To všechno se spojilo dohromady a vznikla tvořící celodenní akce pod názvem:

Nadělte si klid a dobrý spánek

Proč tvořící akce? Kromě informací si domů skutečně odnesete své výtvory - klidový bod a karmelitánské kapky - to vše na lepší spánek a uvolnění. Pokud se Vás problémy se spánkem až tolik netýkají, své výrobky můžete stejně jako já nadělit svým blízkým - třeba pod stromeček. :-)

Pokud si tedy chcete zpestřit a zpříjemnit den volna - pátek 17. listopadu, přijďte mezi nás! Sejdeme se na místě našich pravidelných přednášek - v salónku Kočičí kavárny Pohoda v Pardubicích na Karlovině.

Radka Svatošová